auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Mercedes-Benz 200: remdruk valt weg (na een tijdje rijden)

Bouwjaar: 1974, Brandstof: LPG, Motorcode: 200

Ik heb een link probleem: na een tijdje rijden valt vrij plotseling de remdruk helemaal weg. Voordien remde de MB normaal.
Remvloeistof is recent vervangen. Volgens de monteur remde de auto prima. Maar na pakweg een half uur is het dus gebeurd met remmen. Ik trap het pedaal dan tot op de bodem in, er gebeurt niets meer. Het is nu twee keer gebeurd, beide keren was ik al bijna thuis. Sterker nog: beide keren was de remdruk weg bij de allerlaatste remactie, zijnde op mijn (schuine) oprit!!
Na pakweg een kwartier, als de auto is afgekoeld, is de remdruk weer terug. Ik kan geen lekkage ontdekken, het remvloeistofpeil is onveranderd (vol).
Wat kan dit zijn? De hoofdremcilinder? Ook daaromheen is geen lekkage zichtbaar.

Geplaatst door

ambruins +0

al 16 jaar lid

Reacties

Hoofdremcilinder zou kunnen. Deze lekt dan inwendig.

moderator +0
badge

15 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 200 of stel zelf een nieuwe vraag.