Mercedes-Benz A-Klasse: Rommelig geluid Achterzijde

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Benzine

Hallo ik heb een mercedes A klasse van 1999 ik heb de auto een maand geleden gekocht en als ik nu in de auto rij en ik rij onder de 30 km heb ik een rommelig geluid van de achterzijde, rij ik 120 en ik rem ineens af dan komt dat rommelig geluid ook tevoorschijn, elke keer als ik rem hoor je dat rommelig geluid net of de motor wilt uitvallen en als je stil staat hoor je het niet meer trek je op komt het weer tevoorschijn
De abs en esp bas lampjes gaan ook branden kan iemand mij misschien uit de brand helpen en mij zeggen wat er aan de hand zou kunnen zijn

Geplaatst door

Angel0ww

65 km

al 14 jaar lid

Reacties

De lagerbussen van de achteras/draagarmen niet versleten ?

kaleido 1

158.565 km

Maar geeft die dan die fout meldingen aan? En het is net of het de remmen ook zijn net of die schuren als ik rem

Angel0wwTopicstarter

65 km

Niet helemaal goed gelezen, sorry
Wiellager slecht , remmen versleten zou er in iedergeval met spoed naar laten kijken, lijkt me niet gezond.
Lagerbussen kun je dan gelijk bekijken.

kaleido 1

158.565 km

Ja dat laat ik ook zeker doen bedankt voor het meedenken zo duur is het toch niet om even de remmen te vervangen.

Angel0wwTopicstarter

65 km

Ik ben er achter wat het was er kwam een kabel tegen het wiel en dat maakte het geluid maar de abs en esp bas lampjes blijven nog branden is dus het beste om de auto uit te laten lezen?

Angel0wwTopicstarter

65 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz A-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.