Vandaag erachter gekomen dat de schoefveer gebroken is, en zit nu eigenlijk met 2 vragen:
1) dien ik nu zowel de gebroken schoefveer linksvoor als de niet kapotte schoefveer rechtsvoor te vernieuwen. De monteur zegt namelijk dat als ik dit niet gelijk ook vernieuw dat binnen afzienbare tijd die veer ook wel kapot gaat.
2) er wordt 170 euro inclusief per schoefveer gevraagd voor de reparatie, is dit redelijk?
Alvast bedankt voor de reacties!
Geplaatst door flo1976 , lid sinds 13 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz SLK-klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
1 Reactie
Punt PRO, 12 jaar geleden
Flo ,ik zou gewoon voor een veer gaan . De prijs zelf lijkt mij redelijk,maar een paar zaken bellen kan geen kwaad. Succes.