Mercedes-Benz SLK-klasse 2007: startprobleem
- 1 jaar geleden gevraagd
- 1 reacties
Auto reageert soms niet meer op het startcontact, sleutel wordt herkend, alle lampje op het dashboard gaan aan, stuurslot wordt vrijgegeven maar startmotor doet niets, krijgt geen start impuls.
Lijkt of net of de automaat hendel in een versnelling staat, dan doet hij ook niets, zoals het hoort, maar in de parkeerstand reageert hij soms ook niet.
Vandaag de hendel een keer op en neer gehaald en hij start weer?
Iemand een oplossing?
Groetjes, Qsil
Geplaatst door Qsil , lid sinds 1 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz SLK-klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
1 Reactie
Hans4040 PRO, 1 jaar geleden
De contacten in de keuzehendel zijn vuil...schoonmaken of een nieuwe keuzehendel aanschaffen.