Mercedes-Benz 200-500 (W124) 1987: Startprobleem

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1987, Brandstof: Benzine, Motorcode: 102.982, Motorinhoud (cc): 2300, Vermogen (kw): 97

Hoi,
Ik heb vorige week mijn auto in de garage gezet. Ik wilde hem deze week gebruiken, maar bij omdraaien sleutel gingen geen lampjes branden op dashboard. Dacht dat ergens lekstroompje of lampje laten branden. Nu met een andere volle accu (dat weet ik zeker) met accukabels proberen te starten, maar er branden nog steeds geen lampjes op dashboard. Alles helemaal dood. De accukabels goed gecheckt en accu gecheckt. Wat zou dit kunnen zijn?

Geplaatst door

xanderlamers

85 km

al 13 jaar lid

Reacties

Zekeringen?
quikfit 4.315 km
Die lijken nog allemaal goed. Er is er geen doorgebrand. Ze zijnwel gecorodeerd allemaal. Zou het daar aan liggen?
xanderlamers Topicstarter 85 km
GRijs uitgeslagen zeg maar
xanderlamers Topicstarter 85 km
Meten is weten , massa en plus verbindingen controleren ,
kaleido 1 158.685 km
Moet ik dan contact aanzetten en met multimeter aan bovenzijde van zekering meten? Ik weet vrij weinig van electro, enige aanwijzing zou super zijn
xanderlamers Topicstarter 85 km
Zie foto
xanderlamers Topicstarter 85 km
Foto
xanderlamers Topicstarter 85 km
Krijg de foto niet geüpload
xanderlamers Topicstarter 85 km
De accukabels waren niet goed verbonden, heb dat gemeten. Hij doet het. Inderdaad meten is weten… dank voor de hulp
xanderlamers Topicstarter 85 km
Mooi veel plezier.
kaleido 1 158.685 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 200-500 (W124) of stel zelf een nieuwe vraag.