Mercedes-Benz Sprinter: verstuivers

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Diesel, Motorcode: 208 cdi

vierde verstuiver zit bedekt met teer en zichtbaar lekkage, hoe krijg je dat teer weg om de verstuiver er uit te halen ( 208 CDI ) ?

Geplaatst door

dies01

110 km

al 16 jaar lid

Reacties

Met motorflush en een fohn wordt het zacht genoeg om het weg te nemen! De koperen ring onder de verstuiver dicht niet meer af en de cilnderkop moet bewerkt worden . Dikkere ring plaatsen want de verstuiver mag niet lager geplaatst worden. Revisie-bedrijven in je buurt hebben zo'n freesset. Vooraf alles goed schoon maken.ook de schroefdraad van kikkerplaat. Succes.
Punt 28.930 km Reageer
bedankt voor je tip Punt, met wat voor materiaal kan ik dat teer eruit bikken.
en wat bedoel je met cilinderkop bewerken, wat moet er mee gebeuren.
dies01 Topicstarter 110 km Reageer
Probeer eerst zoveel mogelijk te verwijderen als het nog hard is. Met een dunne scherpe schroevendraaier los tikken.
Omdat de verbrandingsdruk langs de afdichting blaast wordt er materiaal weggevreten. Daarom moet dat opgeknapt worden en een dikkere ring geplaatst. Hoe je die teer weg haalt heb ik je al verteld . Bij mijn klus zat de halve kop vol en je slaat zo een verstuiver stuk dus verzin een list. Groeten.
Punt 28.930 km Reageer
dank voor jullie info, ik ga aan de slag dan zie ik wel.
dies01 Topicstarter 110 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz Sprinter of stel zelf een nieuwe vraag.