Mercedes-Benz vito: Vocht/water in laadruimte

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

Hallo,

Ik heb een vito 110cdi uit 2000. Ik heb last vanm water in mijn laadruimte. Het is te zien rechts en links achterin (bij de ventilatieroosters). Er bleken 2 kleine scheurtjes in de kunstof achterklep te zitten, deze heb ik gelijmd maar dit heeft geen resultaat.
Ook merkte ik dat de rubberen kabelbomen vanuit het dak naar de klep vuil waren. Deze heb ik schoon gemaakt, en toen bleek op dit plek ook de carroserie aan het roesten te zijn. (dit heb ik weggehaald, afgelakt en gevernist maar dit alles heeft geen resultaat gehad op mijn vocht. Heeft nog iemand een tip, zodat ik dit probleempje kan tekkellen. Alvast bedankt.

Ingolf

Geplaatst door

ingolfvd

620 km

al 22 jaar lid

Reacties

Kitnaad tussen overgang dak en zijwand zijn poreus links als rechts
deze naad GOED schoon,droog en vet vrij maken evt oude resten verwijderen,daarna met een goede(zwarte)kit opnieuw afkitten.Ik ge-
bruik meestal zwarte sikaflex.
stermonteur 765 km Reageer
Heb je een dubbelcabine met een kunststof rand om de ruit? Dan ook die kitnaad controleren.
Paul, deze had ik al afgekit, bedankt voor de tip.
Stermonteur, dit zou wel kunnen, het blijkt via de verticale koker rechts/links achter bij de klep naar binnen te lopen.
Ik zal deze kitnaden een nakijken.
Bedankt allemaal
ingolfvd Topicstarter 620 km Reageer
Ik heb de kitnaden uitgepulkt, en butyl37 kit ingespoten. Nu wachten op de eerste grote regenbui om te kijken of het over is.
Bedankt voor het medenken.
ingolfvd Topicstarter 620 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz Vito of stel zelf een nieuwe vraag.