Mitsubishi Galant: galant 97' ea2a koelventilator slaat niet aan

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0 sohc 4g63

hallo,als ik in de file sta loopt mijn stationair toerental na een tijdje langzaam op richting 3000 en blijft dit dan ook draaien net zolang tot ik weer rijwind koeling krijg dan neemt het weer af,de koelventilator slaat ook niet aan.kan dit kloppen?

Geplaatst door

lukatukikato

115 km

al 19 jaar lid

Reacties

Word de motortemparatuur ook hoger ?

meneerpost

160 km

nee,volgens de temperatuur aanduiding niet,hij gaat steeds hoger stationair lopen (bijna 2800 tpm) in de file.of stad door gebrek aan rijwind koeling.dus of de ventilatormotor is defect of de temperatuur sensor.hoe kan ik dit probleem het beste checken?

mvg fabian.

draad van temperatuurschakelaar doorverbinden, kijken of de fan wel aangaat.

groeten Marcel

hellbat

20.525 km

Vraag me af hoe snel de ven. aanslaat, vooral met deze temparatuur zal het wel meevallen.
Hoe kom je erbij ''gebruik aan rijwind koeling''

mvg meneerpost

meneerpost

160 km

gebrek bedoel ik

meneerpost

160 km

door gebrek aan rijwindkoeling als je stil staat of langzaam in de file rijd,de ventilator slaat niet aan waardoor denk ik het stationair toerental oploopt.waarom weet ik ook niet.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Galant of stel zelf een nieuwe vraag.