auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Nissan Almera: Achterremblokken, plunjer vast?

Bouwjaar: 2002, Brandstof: Benzine

Vandaag heb ik geprobeerde de achterremblokken van mijn Nissan almera 1.8 hatchback benzine 2002 te vervangen.
Helaas is het niet gelukt, ik kreeg met geen mogelijkheid de zuiger terug de remklauw in.
Het lijkt wel of de zuiger er met een speciaal stuk gereedschap terug ingedraaid moet worden, zou dit kunnen? Is dit dan ivm de handrem?
En is dat dan met de klok mee of er tegen in?

Geplaatst door

EdjeNissan +0

al 10 jaar lid

Reacties

Je moet met de klok meedraaien en tegelijk duwen.Ik weet niet hoeveel je sleutelt, maar er zijn voor niet te veel geld(ongeveer 30 a 40 euro)setjes te koop die dat je dit werk heel makkelijk maakt.
Ferry

Pas wel op dat de rubber stofhoes niet meedraaid, want dan gaat ie kapot...

Ik hoop dat je niet te veel kracht hebt gebruikt om de zuiger naar binnen te drukken , kans op schade aan het auto. stelmechanisme is dan niet ondenkbaar.
Daarom is het bij geen of toereikend verstand van zaken , het beter/veiliger/goedkoper het te laten doen , er komt meer bij kijken dan oud er uit nieuw er in.

Gelukt, zuigers naar binnen kunnen draaien en blokken vervangen.
bedankt voor de hulp.

EdjeNissan +0

9 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Almera of stel zelf een nieuwe vraag.