geacht forum
is het mogelijk dat wanneer je te lang doorrijd met een defecte lambda sensor, dat dit je een penbobine kan kosten?
ik heb nu 2 kapotte bobines cil 1 en 3 is dit normaal na 92000 km is er een oorzaak aan te wijzen?
en kan ik nog meer bobines verwachten want 6x gem. 160 euro is toch wel van de gekke
had ik dit kunnen voorkomen? of gewoon pech.
m.v.g. ton
Geplaatst door vel10 PRO , lid sinds 14 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Maxima Qx of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
7 Reacties
Renaultmonteurtje PRO, 13 jaar geleden
Nog achter gekomen ?
vel10 PRO, 13 jaar geleden
nog niet heb jij een idee?
maximav6, 12 jaar geleden
Je Weet Als Je In Deze Auto Rijdt Dat Als Je Wat Krijgt Je Met Een Paar Eurotjes Niet Klaar Bent Heb Zelf Nu Dit Probleem Gehad De Rekening Was 1000 Euro,s Maar Daar Koop Je Geen Andere Maxima Uit 2002 Voor En Hij Rijdt Weer Perfect.
Nissanwielmonteur PRO, 12 jaar geleden
Misschien handiger als je niet ieder woord met een hoofdletter begint!!!!!!!!!!!
maarten4874 PRO, 12 jaar geleden
en misschien hier en daar een .
maximav6, 12 jaar geleden
He Ton
Het gaat om auto problemen niet om schrijf of tik problemen maar sorry hoor capslock stond aan.
Nissanwielmonteur PRO, 12 jaar geleden
Ja maar het leest zo verevelend.