Beste mensen,
Ik zit met een probleem en hoor graag jullie reacties:
De motor van mijn almera verzuipt steeds (voornamalijk bij kleine afstanden) de bougies zijn dan aardig nat, nadat ik deze heb droog gemaakt doet hij het weer.
Ook als hij in zijn vrij staat heeft hij een toerental van 1500 toeren wat mij ook erg hoog lijkt.
Ik heb de auto bij een nissan dealer laten uitlezen maar er komen geen storingen naar voren er staan ook geen storingen in het geheugen.
Wie weet waar dit aanligt en wat kan ik eraan doen?
Alvast bedankt voor het meedenken en jullie reacties.
Gr Sjoerd
Ter hoogte van de eerste cilinder inlaatbuis. Daar zie je boven de v-snaren een sensor in het koelwater anaal zitten. Zit er zo vanboven af ingedraaid. Ik geloof een bruine stekker. In ieder geval wel twee draden.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Almera of stel zelf een nieuwe vraag.
Hoog toerental en verzuipen doet mij denken aan een koelvloeistof temperatuur sensor die te koud aan geeft.
Niet verkeerd genoeg om een foutcode te veroorzaken, maar wel genoeg om de motor te verzuipen.
oldfordbuild
speed117.985 km