Nissan Note : Doffe koplampen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

Mijn glas (kunststof )van mijn koplampen worden bovenop dof en aan de voorkant beginnen er barstjes in te komen alsof er iets tegenaan gekomen is. Kan ik er nog iets aan doen of moeten er nieuwe koplampen in op den duur? En is dit een kwaal of pech en wat kan de oorzaak zijn?
BVD Gerard

Geplaatst door

mienanemoon

1.040 km

al 20 jaar lid

Reacties

Vervangen. Alle auto's met kunststof koplampen hebben daar last van. De een eerder dan de ander.
Er zijn zgn. "repairkits" voor te krijgen maar ook dat is maar een tijdelijke oplossing.
Wat zoiets kost, zou je bij een garage/dealer moeten vragen. Daarvoor is deze site niet bedoeld.

moderator

32.365 km

Bedankt voor het antwoord. Wat de kosten zijn dat was het probleem ook niet maar ik wilde graag de oorzaak weten en of er nog wat aan te doen was.
Ben zeer tevreden met het antwoord, Bedankt !

mienanemoonTopicstarter

1.040 km

De oorzaak is dat door warmte en invloed van de zon het kunststof uithard met als gevolg dof worden en/of kleine scheurtjes in het kunststof.
Bij alleen dof worden kun je ze nog behandelen met de daarvoor in de handel zijnde polijst middelen,bij scheurtjes rest niets anders dan vervangen.

Ik poets ze 1x per jaar met Commandant en zet ze daarna goed in de wax.
Kan er dan weer een jaar tegen en zijn mooi helder.
Het is maar een tijdelijke oplossing maar inmiddels 5 jaar verder met de huidige wagen werkt het nog goed...

AdeJong

610 km

Tandpasta heeft mij nogal vaak geholpen , goedkoop en overal verkrijgbaar met goede resultaten


grtjs

Christoph

stoffel10

3.570 km

Tegenwoordig zijn er genoeg middelen in de handel.
Daar hoef je echt geen huis,tuin en keukenmiddeltjes meer voor te gebruiken.

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Note of stel zelf een nieuwe vraag.