auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Nissan Qashqai 2011: Luchtinlaatslang vervangen

schedule Aangemaakt op 21-07-2026 om 08:22
Bouwjaar: 2011, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: MR20DE

Ik heb onlangs een Nissan QQ gekocht 2.0 benzine. De luchtinlaatslang was dicht gekit en ik heb deze zelf vervangen na een lange rit Harlingen-Amstelveen begon de auto te stotteren bij het wegrijden bij stoplichten of uit stilstand ook het motorlampje is gaan branden. Nu is de eerste oplossing die ik te horen kreeg om de minpool van de accu los te koppelen voor 30 minuten om de motor te "resetten"
Ik vroeg mij af of iemand hier misschien ervaring mee heeft of een andere tip heeft. De auto uitlezen kan ik op Vlieland zelf doen als ik weer thuis ben.
Maar ik moet vanavond van Amstelveen naar Amsterdam en morgen naar Vlieland na onze vakantie.
Ik hoor graag.

Geplaatst door

Joppe2020 +60

al 3 weken lid

Reacties

Als de auto met de dicht gekitte slang probleemloos reed zou ik het daar zoeken...maar uitlezen is een pre.

quikfit +3245
vip badge

3 weken

De slang was niet volledig dicht. Onderkant zat nog een flinke scheur.

Joppe2020 +60

3 weken

Probleem is nu dus verholpen ?

Nee. Het lijkt erop alsof de motor nu in de war is. Omdat hij waarschijnlijk aangepast was naar teveel lucht en nu de juiste hoeveelheid krijgt.

Joppe2020 +60

3 weken

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Qashqai of stel zelf een nieuwe vraag.