Heb nu deze keer een andere probleem het is de licht van motormanagement die aan en uit gaat zelfs tijdens het rijden of stationeer draaien van de motor. Wat kan het zijn ik hoor ook een geluid van uit de motor een soort zuigen van lucht geluid wanneer het motormanagement licht aan gaat.
Dank u
Kort film bijgevoegd
[yt] https://youtu.be/HuB3h-_d5OI[/yt]
Ik heb vandaag laten lezen en kreeg deze code ''s te zien :
1) P0089
2) p00180
3) p0400
De eerste en de derde code heeft hij gewist en bleef alleen P00180 code staan. Wat kan deze zijn volgens de garage is het brandstofpomp en deze is behoorlijk duur nieuw kan het niet van iets anders zijn. Graag jullie suggesties voor deze probleem.
Dank u
P0089 is een onwaarschijnlijk signaal van de brandstofdruk regelaar (raildruk).
P0180 is een elektrische fout (te laag signaal) in het circuit van de brandstof temperatuur sensor.
P0400 staat hier los van en is een fout op de EGR regeling.
Ik zou beginnen met het (laten) oplossen van die P0180, misschien heb je mazzel en is de P0089 een gevolg.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Almera of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik zou de motor even laten uitlezen. Dat scheelt een hoop gezoek en gegis en kan tijd en geld besparen.
oldfordbuild
speed117.985 km