👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Deze maxima a33 aut. loopt de eerste kmeters op 4of5cil,als de motor warm is loopt de auto goed,dus het is in de opwarmfase.Het is net of de klepstoters leeg gelopen zijn.Reeds vervangen en gedaan:bougies.temp sensor,div bobines,[gaf misfires]fortee behandeling in olie en tank,compressie gemeten.Heeft iemand ervaring met deze klacht met deze auto,dan hoor ik het graag.mvg rene
Rene,
Stuur effe een mailtje naar Jan Aerts van de TD; die kent die motoren van haver-tot-gort
Hij heeft mij ooit ook een gouwe tip gegeven aangaande een A33..
SUC6
Jeroen
Ja inderdaad. Uit de lpg-tijd.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Maxima Qx of stel zelf een nieuwe vraag.
Zie je op de scope een ontstekingsprobleem? (bougiekabels bv) Of mis je gewoon compressieverlies met koude motor? Zoals bv hangende kleppen of-stoters?
Je zegt dat de compressie goed is toch?
Is het steeds dezelfde cilinder? Niet een beetje valse lucht of zo? Of een injector die niet helemaal wil?
14 jaar