👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo,ik heb een Almera hatchback ,waarvan na het inschakelen van de verlichting in het dashboard het digitale vakje waar de tijd en de tellerstand in staat
niet wordt verlicht.
Is dit misschien apart in te schakelen of is er een lampje defect.
Kan je het gedeelte met de klokken goed verwijderen om bij het lampje te komen.
bvd.voor de eventuele tips.
[url=http://img21.imageshack.us/i/almera.jpg/][img]http://img21.imageshack.us/img21/4092/al...[/img][/url]
Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]
Oke is gelukt, het was eigenlijk niet zo moeilijk,alle lampjes waren stuk .Ze zijn nog best prijzig voor zo,n klein lampje
14 jaar
Kijk eens aan.
Prijzig??? Hoe kleiner hoe duurder. Ik kan ze er niet voor maken.
Mooie uitvoering was dat met de standaard Navigatie. Jammer genoeg was dat zo verschrikkelijk duur toen des tijd.
Ton
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Almera of stel zelf een nieuwe vraag.
Ja de twee schroefjes bovenin loshalen en het afwerkrandje eruit halen. Dan de drie schroeven van het paneel verwijderen. Het zijn losse lampjes.
14 jaar