Opel Astra: 2000 -3000 Toeren Stationair

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: Astra Tailgate Sport X1.6XEL

Motor komt niet terug naar stationair en loopt dan ± 2500 toeren.
Het is niet voorspelbaar, het gebeurd heel onverwacht.
Temperatuur sensor vervangen deze gaf in het geheugen aan dat er een waarneming van -40 geweest was.
Gasklep huis gereinigd.
Inlaat traject op lekkage gecontroleerd.

Heeft iemand nog een suggestie ?

ATM

Geplaatst door

atm

260 km

al 20 jaar lid

Reacties

Waarschijnlijk de stelmotor van de stationairregeling defect. Of vervuild, (want reinigen wil soms tijdelijk een oplossing zijn.) Komt heel veel voor bij deze Opels.

Siem Bijman

52.890 km

Stationaire stelmotor is vernieuwd zonder resultaat.

[quote=Siem Bijman]Waarschijnlijk de stelmotor van de stationairregeling defect. Of vervuild, (want reinigen wil soms tijdelijk een oplossing zijn.) Komt heel veel voor bij deze Opels.[/quote]

atmTopicstarter

260 km

is de rubberen mof tussen de beide spruitstukken niet lek?

Opeltje

41.975 km

Is je gaskabel goed afgesteld?
Kan zijn dat er teveel spanning op staat en teveel brandstof tijdens het stationair draaien van de motor toevoegt.

Martien89

10 km

[quote=Martien89]Is je gaskabel goed afgesteld?
Kan zijn dat er teveel spanning op staat en teveel brandstof tijdens het stationair draaien van de motor toevoegt.[/quote]
Martien, wellicht is je dit ontgaan, maar dit is een "oud" onderwerp en een - goed bedoeld - antwoord op dit topic heeft daarom denk ik niet veel zin.

Siem Bijman

52.890 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.