Opel vectra 2.0 DTi: airco-filter

schedule Aangemaakt op

hoe moet ik deze filter in godsnaam vervangen moet ik rekening houden met bepaalde dingen zoals ontluchten of zo wat moet ik graag gedetailleerd stap voor stap doen dank u

Geplaatst door

Maatje

155 km

al 23 jaar lid

Reacties

Als je de filter/droger bedoelt dat in het airco systeem zit ( in de vorm van een ronde bus ) mooi afblijven! Dit filter hoeft alleen vervangen te worden als het systeem in aanraking komt met buitenlucht. Ook als het systeem niet in werking is staat het onder druk ( ong. 4 bar ). Dit soort werk kan alleen door bedrijven met een Stek-erkenning die hiervoor de juiste aparatuur voor hebben.

Averdonk

10.750 km

mischien bedoelt deze poster het interieur filter??
en als het om het airco filter/droger gaat is het zelfs VERBODEN om als niet stek bedrijf reparaties uit te voeren aan het airco systeem. dus inderdaad afblijven. normaal gesproken hoeft dit filter/droger niet vervangen te worden. alleen bij langdurige blootstelling aan buitenlucht en ev aircopomp schade zul je het filter/droger moeten vervangen.

Opeltje

41.975 km

sorry averdonk, moest eerst je verhaal eens beter lezen...had ik niet zoveel hoeven te tikken op het toetsenboard..

Opeltje

41.975 km

't is wel via 'n vraag van iemand anders, maar maakt niet uit Opeltje. Groeten.

Averdonk

10.750 km

heel erg bedankt Averdonk en Opeltje voor u reactie, ik ga er nu wel zeker van afblijven

MaatjeTopicstarter

155 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.