Hallo,
Ik heb een Vectra B met daarin handmatig bediende airco. Nu is het zo dat de airco het de laatste dagen niet meer doet. Er komt geen koude lucht meer uit. Als ik het knopje van de airco indruk gaat het lampje branden en hoor ik de aircopomp aanspringen. Als de auto stil staat hoor je nu echter een wat harder zoemend geluid. Als de auto rijd hoor je dit geluid niet door de wind enz enz. Ik kan dit geluid omschrijven als het geluid van een grote diepvries die aan staat. Nu is dus mijn vraag of de airco mogelijk alleen gevuld dient te worden of dat er iets anders aan de hand is. Ik kan wel meteen naar de garage rijden maar ik heb graag eerst iets meer info.
Op een sticker onder de motorkap staat dat de airco ongeveer 30.000 geleden opnieuw is afgevuld. Er staat ook op dat de airco nagekeken moet worden in Juni 2009.
Ik hoor graag reacties.
Ik ben 3 weken geleden naar de airco specialist gegaan en deze heeft het systeem weer volledig afgevuld incl fluoricerend middel. Afgelopen week is geconstateerd dat er geen lekkages waren. Het probleem was dus dat het systeem leeg was. Bedankt iig voor het medenken en de reacties.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.
staat er al ..controle in juni
dus dat komt mooi uit kunnen ze het gelijk controleren
maar zou eerder gaan of je airco uitlaten .
mocht die leeg zijn is het slecht voor je compressor
mvg willem2
kleijn
speed28.030 km