👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
hallo wie kan mij vertellen hoe ik de airco het beste kan inspuiten, zodat de geur weg is, ik heb 1 bus met Foam/schuim om het in te spuiten, natuurlijk het filter verwijderen, maar verder, ??
bedankt alvast voor het antwoord
ik heb alle kanalen in gespoten, nieuw filter erin dus nu kijken en ruiken of het weer lekker ruikt, het uitzetten voordat ik thuis was doe ik al lang, hopen dat het is opgelost. maar misschien een rare vraag waar komt de koude lucht vandaan.
4 jaar
hallo alle bedankt voor het antwoorden, ik ben er uit, hans
4 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Meriva of stel zelf een nieuwe vraag.
Op de bus staat hoe en wat , verschilt namelijk , heb je er een lange slang bij gekregen ?
Interieurfilter vervangen en na het reinigen de airco anders gaan gebruiken , deze uit zetten voordat je thuis bent , 2-3 km , zorgen dat afvoerslangetje schoon is .
4 jaar