Opel Astra: akoestisch geluid

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997

Ik heb vandaag een Astra Diamond station wagen gekocht.Nu zit er op deze auto een diefstalalarm op.fabrieksmatig.Volgens het boekje moet de sirene 30 sec. afgaan en de knipperlichten moeten na 5 min. uit gaan.Nu kan ik geen sirene vinden.Wel vond ik zo'n geisoleerde stekker zonder dat daar wat op zit.Hij zit aan de bestuurderszijde in de mototrruimte.Hoort daar de sirene aan vast zitten?
Zit er eigenlijk wel een sirene op z'n model?
Ik hoop dat iemand weet wat ik bedoel.
gr Marcel.

Geplaatst door

rottieroodmax

1.590 km

al 22 jaar lid

Reacties

Ik weet wat je bedoeld.
onder de motorkap ,aan de bestuurders kant zit een motorkapschakelaar in de buurt van de rembekrachtiger
en wat verder naar voren hoort een claxon te zitten (dus geen sirene).

mvg,
Hans.

Hans4040

123.030 km

Het is gewoon zo'n ouderwetse claxon (Kiiieeeekkk)

Lijkt op n soort schotel.

Testen: In de auto gaan zitten, alarm, aanzetten, wachten tot het rode controle lampje knippert, en dan bewegen of iets.

Willem

Willem12089

38.570 km

Ik heb net gekeken,er hangt wel nog een los stekkertje bij.Dat zit in een draadbundeltje net bij het tankje van je koelwater.Zit daar dan de "schotel"op aangesloten?Het is een zwarte stekker met twee "mannetjes" erin.
Kan ik daar ook een gewone sirene op aansluiten?Ik heb namelijk nog een sirene liggen van een origineel Gemini alarmsysteem.

Even ter info:er zit geen glasbreukmelder in.
gr Marcel.

rottieroodmaxTopicstarter

1.590 km

de glasbreuk melders zitten bij een station alleen op de achterste zijruiten...een soort spiraal vormig kabeltje die in het glas is gegoten.

op de aansluiting kan inderdaad een sirene aangesloten worden.

Opeltje

41.975 km

Helaas,ik heb het geprobeert om er een sirene op te zetten maar er kwam geen geluid uit.Helaas,is niet zo belangrijk.
In iedergeval bedankt voor alle info,jongens.
gr Marcel.

rottieroodmaxTopicstarter

1.590 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.