Bij het optrekken van mijn auto wil de motor nog wel eens gaan stuiteren/haperen, ik heb in de garage de bougies en bobine laten vervangen, maar dat heeft helaas niet geholpen.
Het rare is dat die het niet altijd doet, de ene keer is het minder dan de andere en een enkele keer trekt die zonder enige problemen op, ook warm of koud weer lijkt niets uit te maken.
Zodra ik eenmaal rijd is er niets meer aan de hand, ik weet niet of het kwaad kan maar ik erger me er behoorlijk aan, vooral file rijden is erg vervelend.
Heeft iemand een suggestie wat het zou kunnen zijn?
Bij voorbaat dank.
Dit probleem lijkt verdacht veel op het probleem wat ik met mijn Astra G 2004 heb.
Bij mij is de koppeling, drukgroep en drukgroeplager voor een maand geleden vervangen waarna het probleem helemaal was verdwenen.
Helaas is het sinds een week weer terug.
De garagehouder heeft het vermoeden dat het vliegwiel in onbalans is.
Mijn auto is momenteel bij de garage voor dit probleem, ik zal morgen ochtend laten weten of er een oplossing is gevonden.
Mvg
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
controleer je motorsteunen anders eens.
man!ac
speed1.635 km