beste opelaars,
sinds gisteren ben ik in het bezit van een nieuw model combo.
leuke auto en rijdt aardig maar ik heb wel een vraag.
wat mij opvalt is dat het trekvermogen van deze auto onder de 2000 toeren zeer matig is, hij trekt als een natte krant. hierdoor wil de motor bij mij ook afslaan omdat ik de koppeling te snel loslaat. boven de 2000 toeren gaat ie als de brandweer richting de 5000 toeren.
is dit normaal of heeft de auto een onderhoudsbeurt nodig. hij is net 1 jaar oud en heeft 23400km gereden.
worden die nieuwe combo's tegenwoordig zonder asbak geleverd??
groet,
martin
ja zonder asbak
Klopt, je kan kiezen bij nieuw aankoop asbak of niet, kost ook niks extra
Willem
en je kadett dan?
Eindelijk mee gestopt?
Groetjes Patrick
ik heb mijn kadett verkocht en daar een volvo 460 voor teruggekocht. mijn ouwe kadett was trouwens best in een hele redelijke staat maar ik was er inmiddels een beetje op uitgekeken. het kadettje rijdt nog steeds rond.
mijn vriendin had een ander kadettje en heeft daarmee een aanrijding gehad. andere deur erin gezet en zo goed mogelijk uitgedeukt, begon dit ding te roesten bij het leven. opeens waren de mooie dorpels vervanderd in bubbeltjes. bovendien lekte hij opeens benzine. mijn vriendin was er al enige tijd op uitgekeken dus was de keus simpel. kadett eruit en een ander terug. nu rijdt ze in een seat cordoba die 6 jaar jonger is.
de kadett hebben we weggegeven.
mijn werkauto, een volkswagen caddy 1.9sdi heb ik maandag mogen vervangen voor een opel combo 1.7di. dit is wel wennen want de caddy had in de lage toeren veeeeel meer vermogen dan deze combo. het lijkt wel alsof de motor veel te licht is voor deze auto. de auto krijgt pas vermogen boven de 2000 toeren, daaronder is het knudde.
groetjes,
martin
Klopt, wij hebben de combo's 1.7DI al ingeruils voor de 1.7CDTI.
Die loopt als een trein.
Wel pas bij 2000tpm echt loskomen. (Di, en de CDTI
Willem
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Combo of stel zelf een nieuwe vraag.
Standaard een asbak in een Opel?
Hans4040build
speed123.030 km