Opel Omega: Distributie Vervangen.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Benzine, Motorcode: 3.0 V6

Om de hoeveel km moet de distributie vervangen worden van Omega 3.0 V6. En is het zelf te doen? We hebben het al vaker van een Opel gedaan maar nog nooit van een V6.Bvd Harry.

Geplaatst door

H.Honda

890 km

al 20 jaar lid

Reacties

vervangen elke 60.000 km. of 4 jaar (wat het eerste bereikt wordt). en of het zelf te doen is? ik kan het moeilijk inschatten...weet niet hoe handig je bent...maar de afstelling is wel een precies karwei....als je twijfelt zou ik het maar laten doen!

peerbmw

2.325 km

Ok bedankt, ja het is wat anders dan een gewone 4cyl maar we hebben zeker geen 2 linkerhanden.
Harry.

H.HondaTopicstarter

890 km

nou

dan moet het wel lukken Harry..

Stefan

stefan84

86.660 km

Gaat het om een riem of een ketting ?
Ik heb zelf een Omega 6 cil 2,5TD maar deze heeft een ketting en hoeft dus niet om de 60.000 gedaan te worden

Groeten , Bob

eikeren

60 km

o?

venedijk

20.655 km

Loopt een 2.5 TD ook al op benzine dan ?????

Groeten Marcel

een x30xe heeft wel degelijk een riem, en idd elke 60.000 of 48 maand vervangen.

hellbat

20.525 km

Sorry heb nog 1 vraag,moet ik de spanrollen en evt de waterpomp ook gelijk vervangen?

H.HondaTopicstarter

890 km

zou ik als het voor men eigen auto was altijd doen... sommige klanten doen er nogal moeilijk over maar als je later weer moet zou zonde voor de tijd zijn..
gr hh

venedijk

20.655 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Omega of stel zelf een nieuwe vraag.