Opel astra (C16NZ): distributieriem vervangen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1993

Hallo mede forumers,

Om de hoeveel km moet de distributieriem vervangen worden bij een c16nz motor. Ik heb in andere topic`s gelezen om de 60.000 km bij een astra g geld dit ook voor mij? Op een stikker op de binnenkant van mijn motorkap staat dat hij is vervangen op de 104.000 KM en moet vervangen worden op 180.000KM dat vind ik een beetje veel Kilometers. Mijn teller staat nu op 157.450 Km.

Groetjes
Astra rijder

Geplaatst door

astra rijder

3.860 km

al 23 jaar lid

Reacties

uit voorzorg kun je hem beter vervangen. als het goed is gaan ze zo'n 60000 km mee. vroegtijdig vervangen is een aanrader want ze kunnen al na de 50000 breken ( eigen ervaring )
bij mij gaat er om de 45000km een nieuwe op.

groetjes,
martin.

mvdkant

8.895 km

Bedankt!
Ik dacht al het is wel een beetje veel 80.000Km voor een distributieriem. Dan is mijn riem in de verlenging kwa kilometerstand. Dan ga ik hem maar snel vervangen voordat hij pang zegd.

Groetjes
Astra rijder

astra rijderTopicstarter

3.860 km

DE DISTRIBUTIERIEM BIJ EEN C1.6NZ MOET JE DIE OM DE 60DKM VERVEANGER OF ELK 3JAAR

mankia

820 km

Inclusief spanrol!!!!! (bij mij geeft hij trouwens 60.000 of 4 jaar aan....maarja...ga maar voor de drie jaar om op safe te spelen)

RoelV

11.890 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.