Opel opel corsa: elektronische ontsteking

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1988

Bij een opel corsa a van 1988 zit op de ontsteking een stekker voor de decelerarieschakelaar en een stekker voor de gasklepstand.
Kan iemand mij vertellen wat de ontsteking met deze gegevens doet en of het erg is als deze niet zijn aangesloten.

Geplaatst door

peter8777

125 km

al 21 jaar lid

Reacties

deceleratieschakelaar bedoel ik

peter8777Topicstarter

125 km

hij kijkt naar de opening van de gasklep bij acceleratie en vervroegd daarbij dan de ontsteking en bij de deceleratieschakelaar verlaat hij de ontsteking bij decelereren.
Ik denk toch dat dat het betste is dat deze aangesloten zijn want anders zou het wel eens kunnen zijn dat je bij het lossen van de gaspedaal ploffen hoort van de ontsteking.

DAVID2014

2.730 km

Een goed werkende informatiebron (want dat is het eigenlijk) is van belang voor het goed functioneren van de ontsteking en de brandstof inspuiting.
Het NIET aansluiten van deze componenten resulteerd in een niet goed lopende motor.

mvg,
Hans.

Hans4040

123.030 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.