Heeft er soms iemand ervaring in het regelen van een electrische stuurkolom van een corsa B /C ?
Dit voor het zwaar sturen naar echts en soepel naar links
dank
Voor een een corsa van 8j oud vindt ik een nieuwe stuurkolom toch ook een dure grap,begrijp niet dat de fabrikanten hier nog geen oplossing voor hebben bvb. ruilonderdelen.
[quote=opc8275]Heeft er soms iemand ervaring in het regelen van een electrische stuurkolom van een corsa B /C ?
Dit voor het zwaar sturen naar echts en soepel naar links
dank[/quote]
Heb zelfde probleem gehad met 1999 X12XE. Na enig zoekwerk op cors-tigra.de heb ik de reparatie methodiek middels het plaatsen van 2 10 kOhm potentiometertjes uitgeprobeerd. De beschrijving is duidelijk , je moet netjes kunnen solderen en het resultaat is uitmuntend. Totale kosten euro 5, tijd ca 2 uren. Voorheen sturen naar links veder ( te) licht naar rechts hakerig en zwaar. Nu stuurt hij naar beide kanten niet vederlicht maar licht.
Echt uit proberen , kan mijninziens niet mislukken. Laat wat weten of je al akties aangaande hebt gepleegd. Anders kan ik je ( gratis ) een E-mail sturen met de beschrijving.
Fred
Corsa C heeft ook een pot meter je moet wel een tech 2 hebben dan kan je de potmeter in de midden stand zetten
Groetjes Ceesie
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.
stuurkolom vervangen bij een corsa b. daar is een schrijven van.
Opeltjebuild
speed41.975 km