Rij sinds kort voor eerste keer diesel. Als motor koud is houd hij in, moet echt het gas een paar centimeter in drukken om kracht te houden.
Als hij warm is is het probleem over. echter moet het toerental boven de 2000 houden om kracht te houden. Is dit normaal of is er iets niet in orde? Een opel dealer vertelde moet hem rijden als een bezine auto, door trekken tot 4000 toeren. Dacht juist dat een diesel minder toeren nodig had.
Hoe start je een diesel? Vooraf het gaspedaal een keertje intrappen?
Bij voorbaat dank voor info.
Bij kilometerteler verschijnt INSP, en tijdens het rijden gaat sleutel in dashbord branden.
Heb een diagnostic apparaat besteld om zelf uit te lezen.
Om nieuwe software te installeren, moet ik dan bij dealer zijn, en is dit een dure grap?
INSP betekent dat de auto aan onderhoud toe is.
Symbooltje met sleutel betekent dar een fout is opgeslagen. Inderdaad (laten) uitlezen en repareren. Doorrijden kan het roetfilter definitief beschadigen.
Nieuwe software kan alleen door de dealer geinstalleerd worden.
Zal ik laten doen.
Heb nog een kleine vraag, hoe te handelen om eventueel water in dieselbrandstoffilter te laten aflopen?
Denk nu het een vervuilde EGR klep is, echter mijn vraag is waar zit deze en of het vrij makelijk is om hem schoon te maken?
Sinds gisteren loop mijn corsa zeer slecht, alsof hij zijn vermogen heeft verloren.
Bij plankgas gaat het toerental niet hoger als 2500 toeren en komt er wat grijse lucht uit de uitlaat, naar een paar minuten werd het wat beter.
Wat kan er aan de hand zijn?
Te weinig of helemaal geen turbodruk, Te weinig brandstof of roetfilter nu verstopt.
Wordt het niet eens tijd dat je het probleem of problemen laat repareren?
Is er een mogelijkheid om eerst zelf iets te doen ? b.v. roetfilter schoonmaken, egr klep schoonmaken als die bij deze motor aanwezig is?
Is er een mogelijkheid om eerst zelf iets te doen ? b.v. roetfilter schoonmaken, egr klep schoonmaken als die bij deze motor aanwezig is?
Heb een nieuwe EGR-klep gahaald. Wat is de werkwijze om deze te vervangen. las dat hij ook in het watersysteem zit aangesloten!
Mag je een EGR-klep bij deze moteren afsluiten met een dicht plaatje?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.
Bij elke auto met een computer bestuurd inspuitsysteem (diesel, benzine, aardgas) heeft het intrappen en weer loslaten van het gaspedaal geen enkel effect.
Motor moet je gewoon starten zonder gas te geven.
Heb je dan ook nog startproblemen?
Inhouden is niet normaal. Misschien een keer laten uitlezen en sensor waardes controleren als de motor koud is.
Moet je de auto wel de avond van te voren brengen.
Particulier gekocht of heb je nog garantie?
oldfordbuild
speed117.985 km