auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Opel Astra: kachel wordt niet warm

Bouwjaar: 1997, Brandstof: Diesel, Motorcode: x17dtl ( opel blok niet isuzu)

kachel wordt niet warm . waterdarm losgedaan met draaiend motor (warme motor 90°) dan komt er praktisch geen water uit .
heb ook slang tussen thermostaat en radiator losgedaan . hier hetzelfde

wie weet raad ?

Geplaatst door

fonzyastraH +0

al 15 jaar lid

Reacties

thermostaat vervangen als dat niet helpt sodawater erin en 30 min op laten warm draaien met kachel aan . daarna spoelen met water dan nieuwe koelvloeistof erin

hennep +0

15 jaar

Hoe word de motor temperatuur zelf ?

Kan aan thermostaat liggen, maar als de temp te ver oploopt ook aan de waterpomp, of denk aan een slechte doorstroming, verstopte kachelradiateur.

stefan84 +0

15 jaar

kan aan de water afsluit klep liggen
en aan de vacuum schakelaar op bedienings paneel
maar wat steef al zegt verstopt
mvg willem2

kleijn +0

15 jaar

motor temperatuur staat mooi op 90° . heb mij vandaag laten vertellen dat het ook wel eens de schoepen van de waterpomp zouden kunnen zijn ? is dit mogelijk ?

fonzyastraH +0

15 jaar

Het is mogelijk ja, maar dan kom je de waterpomp aan het demonteren voor hem te controleren.

stefan84 +0

15 jaar

hoi ik heb he motor vandaag gespoeld met soda water 30 min warm laten draaien dan gespoeld en nog eens soda water en weer 30 min enz .

heb een beetje betere verwarming nu . dus ik denk dat het de kachelradiator is die verstopt zit . is deze moeilijk te vervangen ? heb namelijk nog een sloopwagen liggen

fonzyastraH +0

15 jaar

heb kachel vervangen . als je de motor stationair laat draaien heb je redelijk goede verwarming . als je gaat rijden en zet verwarming heel open en schakelaar op 3 koelt hij redelijk snel af en wordt de lucht koud . wat zou hier de oorzaak zijn ? thermostaat ?

fonzyastraH +0

15 jaar

is toch al gezegd alles wat je doet is overbodig je moet je thermostaat vervangen
is nog een goedkope oplossing ook
mvg willem2

kleijn +0

15 jaar

Blijft de temp nog altijd 90 graden als de lucht in de auto koud begint te blazen ?

stefan84 +0

15 jaar

ja de temp. blijft mooi 90° in de wagen . de kachel radiator die erin zat, zat volledig dicht geslipt .

fonzyastraH +0

15 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.