Goedemorgen,
Ik heb even een vraag betreffende koplampafstelling d.m.v een draaiwieltje op het dashboard.
Ik heb onlangs de rechterkoplamp vervangen en sindsdien gaat de rechterkant niet meer mee als ik aan het wieltje draai. Ik heb de lamp er weer uitgehaald en opnieuw geplaatst. Helaas zonder resultaat. Je kant de lamp er ook maar op 1 manier in plaatsen. Hier kan dus weinig fout gaan.
Heeft iemand enig idee wat het probleem kan zijn?
Alvast bedankt.
Groeten,
Ronald.
Stelmotor: Deze zit IN de koplamp bij Valeo
Bij Carello kan deze los zijn.
Wat kan gebeurt zijn: Bij het plaatsen van het lampje, de reflector los gedruk van de stelmotor.
dit betekend dat de gehele unit eruit moet om de Reflector weer aan het motortje te krijgen
om de unit los te halem moet de voorbumper los en iets naar voren.
Willem
Kan zijn dat de stekker los is als je hem niet hoort.
ik weet alleen niet meer (lang geleden een Corsa-C opgeknapt met voorschade) of de stekker in unit zit of los aan de buitenzijde.
Carello en Valeo zijn merken van de lampunit
Er gaat 1 grote stekker in de lampunit met een bos draden voor alle lampen en waarschijnlijk ook de aansturing voor de motor. Als ik de stekker van de andere kant (links) eruit trek, doet de motor het ook niet meer. In die stekker zit dus waarschijnlijk ook de motorsturing verwerkt. Alle draden zitten nog goed vast. Ik dacht weelicht een zekering, maar dan zou de andere kant het ook niet moeten doen, toch? Ik kan ook uit het boekje niet halen welke zekering hiervoor bedoeld is. Zal waarschijnlijk ook de zekering voor dimlicht zijn.
Klopt Dimlicht zekering is ook van de verstelling
De draden kunnen los zijn van het motortje, in de lampunit
Willem
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.
Niemand?
RonaldzTopicstarter
speed100 km