Opel Astra: Koplampen Astra G nieuwe type van 1998

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

Goedendag Meedenker,

Ik heb een vraagje over de koplampen van de astra g. ik heb laatst een ongeluk gehad met de auto en een van de koplampen is stuk gegaan. ik zag gister op marktplaats een set originele koplampen van opel astra g 1999.

Mijn vraag is aan u is of deze setje op een astra g van 1998 past. hier onder zijn er fotos van de setje van 1999

[url=http://img836.imageshack.us/i/newbitmapi...][img]http://a.imageshack.us/img836/3205/newbi...[/img][/url]
[url=http://img838.imageshack.us/i/newbitmapi...][img]http://a.imageshack.us/img838/1895/newbi...[/img][/url]

Er is ook bij vermeld :voorgemonteerd voor electronische verstelling voor opel astra g bwj 1999. ik heb zelf ook een electronische verstelling op de vorige(tenminste ik kon ze laten bewegen vanuit de knoppen in de auto).


Heeft iemand nog tips waar ik op moet letten bij het aanschaffen van deze gebruikte koplampen??

Groeten,
Mohammed

Geplaatst door

mohammed_s1

340 km

al 16 jaar lid

Reacties

moet gewoon passen!

bedankt voor jou snelle reactie.. dan kan ik ze gaan aanschaffen

mohammed_s1Topicstarter

340 km

Heeft iemand nog tips waar ik op moet letten bij het aanschaffen van deze gebruikte koplampen??

mohammed_s1Topicstarter

340 km

alle steuntjes moeten er aan zitten en kijk goed naar de staat van de (kunststof) glazen,deze verweren vaak.
en verder gewoon kijken of ze verder heel zijn.

oke en wat bedoelt u met deze verweren vaak?

mohammed_s1Topicstarter

340 km

het glas (van plastic) wat normaal helder en mooi doorzichtig is wordt dof en gelig van kleur.

Dankjewel door uw hulp ben ik heel wat stappen verder, ik ze namelijk morgenavond halen.
Groetjes

mohammed_s1Topicstarter

340 km

helemaal mooi,succes ermee!

Als ze al een beetje dof zijn, zou ik imitatie kloplampen aanschaffen voor 31-, p.stuk incl. BTW

man!ac

1.635 km

en ken je een adress in friesland waar ze het verkopen ?

mohammed_s1Topicstarter

340 km

hier heb ik die van mij vandaan :
http://www.vanrheenen.nl/

man!ac

1.635 km

Ik heb nog een vraagje,
wat zijn de nadelen van niet GM Astra g koplampen.
en kan iemand mij uitleggen hoe het met de klasse zit en eventueel merken noemen en bij welk klasse ze erbij horen..
Gr,

mohammed_s1Topicstarter

340 km

Volgens een opel monteur maakt dat bij de koplampen van een G niks uit.
In sommige(lees, sommige) gevallen zijn imitatie onderdelen zelfs nog beter dan originele onderdelen.

man!ac

1.635 km

ik heb een gebruikte koplampen gekocht via de opel forum gevonden. en gemonteerd en alles is vlekkeloos verlopen bedankt voor jullie reacties..

mohammed_s1Topicstarter

340 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.