Sinds kort heb ik last van het motormanagementlampje. Deze blijft maar branden. in eerste instantie werd door de Opel garage de lambda sensor vervangen. 1 dag probleemloos gereden, en daarna begon het lampje weer te branden. Weer naar de garage, nu moest het stuurapparaat geprogrammeerd worden en is de gasklephuis gereinigd. Weer 1 dag probleemloos gereden, en nu brandt het lampje weer. Ik weet het niet mee, heb eigenlijk geen vertrouwen in de garage. Kan de printplaat niet gewoon stuk zijn? Wie heeft een idee??
Katalysator functioneerd of functioeneerd niet
functioneerd ie niet is ie stuk
vervuilen doet ie niet
Willem
LEO , als het lampje brandt dan kan het zijn dat er een of meerdere gloeibougies defect zijn . Het is aan te raden om ze alle 4 gelijk te vervangen omdat ze toch niet lang meegaan en je anders volgende week een andere kan kapot hebben .
Het is misschien een beetje vroeg , maar het zijn snelgloeibougies .
Voor de mensen die niet begrijpen wat er met een katalisator kan gebeuren.
Een katalisator kan vettig worden, als de motor olie verbruikt kun je hier last van hebben. Het motormanagement kan dan de uitlaatgassen niet meer op het gewenste niveau brengen en geeft een storing.
Groeten Jan Jelle.
Als het motormanagemnt zou vaststellen dat de katalysator niet werkt, dan zou er dus een lambdasonde na de katalysator moeten zitten. Ik vraag mij af of dat bij deze Opel het geval is.
Gaat het hier om een V6 dan?.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Zafira of stel zelf een nieuwe vraag.
gewoon terug gaan naar de garage!!
ben eens benieuwd wat ze nu weer zeggen..
stefan84
speed86.660 km