Sinds een week als ik wegrij trek hij slecht op, lijkt een witte rookpluim achter de auto vandaan te komen. Motormanagement lichtje licht op en blijft branden .Een dag later doet hij het gewoon weer goed.
Iemand enig Idee
ps iemand zei mij dat het probleem niet uitgelezen kan worden als het lampje niet brand ? Wie weet hier wat van ?
Ronnie
Inderdaad, kan veel zijn.
Wat vaak voorkomt kan je ook (zoekopdracht) op deze site lezen.
Bv: Defecte luchtmassameter. Bij de dealer heel duur (3 a 4 honderd euro) maar ook zelf makkelijk te vervangen voor een derde van de prijs.
Niet vooruit lopen op de feiten, maar laat het dus niet direct maken, als je nog goed kan rijden. Verdiep je eerst ff in de overige vragen mbt tot soortgelijke auto`s op deze site
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Uit laten lezen.
primera p11
speed35.350 km