Ik denk dat mijn motorsteun links stuk is. Deze morgen stond er een plas zwarte olie onder de auto aan het linkerkant aan het wiel. Na lang zoeken zag ik dat er olie uit de rubber van de motorsteun komt.
Kan ik deze zelf vervangen of is dit onbegonnen werk. Hoe moet ik deze steun losdoen, zonder dat de motor onder de auto uitvalt.
Mag ik hier nog enige tijd mee verder rijden of bren ik dan schade toe aan de motor? Is deze inderdaad lek en moet die vervangen worden? En zo ja binnen welke termijn?
Alvast bedankt
ik weet dus niet hoe technisch je bent maar alles is te repareren,en je motor kun je ondersteunen door er een krik met houten balkje onder te zetten,en ik zou dit wel vervangen dat er olie uit komt is natuurlijk een teken dat ie kapot is en dadelijk is de demping eruit en trilt of resoneert heel je auto
hummmm had ik niet verwacht ik vind deze corsa's lekker sleutelen,zo zie je maar weer.
als ik willem moet geloven en dat doe ik aangezien zijn bijdrage op deze forum,breng hem effe weg
inderdaad als je graag sleuteld gewoon beginnen zie je vanzelf hoe of wat kan volgens mij weinig fout gaan alleen kon het wel eens lang duren als ik lees dat er 4 a viertjes documentatie over bestaat
Zitten er in op Corsa 1.0L benzine olie gedempte silentblokken? Lijkt me wel heel sterk. Heeft het olielek niet een andere oorzaak.
en??? is het echt zoveel werk of valt het wel mee
ik keek hier van beginafaan al raar tegenaan,ik heb hier een corsa c uit 2001 daar zit gewoon een rubbermotorsteun die ik er in 10 min. eronder uitpak kun je zo van bovenaf bij links of rechts het is weliswaar een 1.2 maar dat maakt toch niks uit dus waar zit dan die oliegedempte????
ik heb even op opel tis gekeken omdat ik hier de waterpomp van moet vernieuwen en meteen de 1.0 opgezocht zelfde motorsteun 10 minuutjes werk [url=http://img708.imageshack.us/i/picture001...][img]http://img708.imageshack.us/img708/7760/...[/img][/url]
net nog even de motorkap geopend het enige wat daar in de buurt loopt zijn een aantal remleidingen verder niks van olie heel vreemd.
Ja ik heb de motor steun vervangen, is niet zoveel werk maar je bent wel even bezig met de voorbereidingen. Tja en teoretisch er uren opplakken... Ga maar naar de garage, denk niet dat ze die vervangen op 10 min. je moet wel zien dat de motor op zijn plaats blijft als je de steun losdraaid. Met een gewone crik onder de motor als de steun los is gaat de carroserie omhoog dus...
Er zit wel degelijk olie in die rubber. Bij mij zat er een scheur in van 1.5 cm en toen hij eruit was en ik hield hem scheef kwam er nog olie uit. Het is een demper zo staat het ook omschreven in de EPC van GM. Door de gescheurde steun is ook mijn flexibel van de uitlaat stuk geraakt omdat de motor teveel kantelde met optrekken. Ik weet het het is moeilijk te geloven dat er olie in die demper zit maar toch in het zo
nou hier snap ik niks van,net waterpomp vernieuwd corsa c 2001 ,luchtfilterhuis verwijderen duurt 3 min. krik onder de motor vier torxboutjes motorsteun los kun je zo bij 2 min.,ik gebruik wel luchtgereedschap maar dat scheelt 2 minuten,motorsteun versnellingsbak,krik onder de bak 2 grote torxbouten bovenop kun je zo bij 1 min. vier torxboutjes die de motorsteun in de carrosserie houden tja 3 min. effe leiding terughouden krik wat laten zakken en motorsteun ligt in je hand en niks olie gewoon rubberen steun,of een 1.0 verschilt van mechaniek maar dat geloof ik niet,maak eens en fotootje van die steun en zet dat hier eens neer.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.
Het is de rubber demper waarmee de motorblok ophangt in de carroserie
Hoe moet ik deze vervangen? Iemand raad???
patieTopicstarter
speed1.745 km