Ben op de Opel-testdag geweest. Paar dingetjes kwamen aan het licht. Er lekt olie op de plek waar de cardanas het differentieel binnengaat. Niet heel ernstig. Kan dat aan een lekke keerring liggen. Zo ja, is dat makkelijk zelf te vervangen?
Men constateerde dat de accu slecht was en adviseerde vervanging voor de komende winter. Ik heb geen accuproblemen, ook niet gehad. Hoe kun je zien dat je accu slecht is? Kan je dat zien met een gewone multimeter?
Ok, dus voor de duidelijkheid: die accu kan ik maar gewoon beter vervangen?
En wat die lekkage betreft, die was niet zo ernstig dat ik nu al tot vervanging van de keerring zou moeten overgaan. Moet ik hem vervangen als het erger wordt, of kan het beter nu vast.
OK, bedankt.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Omega of stel zelf een nieuwe vraag.
dat de accu slecht is moet je met een speciale accutester meten...dus niet met een multimeter helaas...de keering zou ik zelf niet vervangen. hier heb je speciaal gereedschap bij nodig...en als dit mis gaat moet je op zoek naar een nieuwe cardanklok.
Opeltjebuild
speed41.975 km