Opel Omega: olielekkage differentieel omega 2.2 2001

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2200

hallo,

is het mogelijk om (zonder speciaal gereedschap) de keering van de ingaande as van het differentieel te vervangen?
Moet hiervoor het differentieel kompleet gedemonteerd, of kan dit onder de wagen gebeuren?

alvast bedankt.

Geplaatst door

wkhoek

9.075 km

al 22 jaar lid

Reacties

dit kan onder de auto maar je hebt wel een trekker nodig (is helaas wel speciaal gereedschap)
martien.nl 275 km Reageer
ipv een trekker kan je ook een goede stalen plaat(mm of 4 dik) nemen hier 4 gaten inboren die overeenkomen met de gaten van de kruiskoppelingbevestiging in het midden van de plaat boor je een gat van 10mm las aan de onderzijde een m10 moer en vervolgens kan je er een m10 bout indraaien en zo het ingaande deel uit het differentieel trekken

(let bij demontage van het geheel wel op het aantal slagen dat de borgmoer op de ingaande as zat bij vastzetten 1 a 2 slagen te veel vastdraaien en je differentieel kan gaan klapperen)
Knuckles 705 km Reageer
thx. Ik heb hem eerst grondig gereinigd. Met een paar week komt ie nog es langs voor controle. Als die wel behoorlijk lek is ga ik denk ik maar es lassen en flexen. Tot zover in elk geval bedankt !!
wkhoek Topicstarter 9.075 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Omega of stel zelf een nieuwe vraag.