Opel Kadett: ontstekings module aansluitingen1.6nz

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1991

Goedemiddag,ik heb een probleem bij het vervangen van de onstekingsmodule,er zitten 7 aansluitingen op waar normaal een stekker(s)op gaan zodat niet verkeerd aangesloten kan worden maar deze plastics zijn verpulverd en ik weet niet welke draad op welke stekker moet,ondanks schema,s van auto data/wis.egis en gmto en Opeltje site waar bij allen niet(of onduidelijk)de codes van de module opstaan.
wie weet waar wat moet,aan sluitingen module zijn:P,N,E,R,+,C,B.

Geplaatst door

hofman

6.025 km

al 23 jaar lid

Reacties

Ik moet nog ergens een schema hebben maar daar staan geen kleuren op weet wel dat P en N van het spoeltje komen,maar de rest moet ik ff opzoeken.
Is het niet makkelijker op even bij een andere kadett te kijken.

Hans

Hans4037

27.095 km

Ja dat zou wel makkelijker zijn maar we hebben er geen staan,ik heb nu een nieuw kabelboompje besteld waar de stekkers opzitten.

hofmanTopicstarter

6.025 km

Dat is ook de beste oplossing,kan er ook niks mis gaan als alle stekkertjes er los op zitten is de kans groot dat er een los gaat.

Hans

Hans4037

27.095 km

p=groen,n=wit(spoel)e=wit,r=paars/wit,+=zwart/violet(en dunne zwarte),c=bruin,b=bruin/zwart.

hofmanTopicstarter

6.025 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Kadett of stel zelf een nieuwe vraag.