Opel Vectra: opel start slecht

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1995, Brandstof: Benzine, Motorcode: c18nz

hallo

ik heb een opel vectra A uit 1995.
nu start de auto slecht met koud weer en als de motor loopt hij een beetje schokkend en ploft enkele keer hoorbaar in de uitlaat.
ik heb eerder gehad dat de auto schokkend liep dit bleek later dat de inlaatspruitstukpakking lek was ook heb ik er toen direct nieuwe bougiekabels,bougie's,rotor,verdelerkap vervangen.
nu heb ik de motor laten draaien en er een voor een de bougiekabel er afgehaald je hoort dat de motor er op reageerd.
wat zou het nu nog kunnen zijn weet iemand nog een oplossing zou het een sensor kunnen zijn en welke en zijn die ook door te meten.
als ik de motor een tijdje laat draaien en ik geef veel gas hoor je de motor heelvaak lichtjes ploffen.


vr gr h meijer

Geplaatst door

henk73

1.080 km

al 20 jaar lid

Reacties

Zo te horen staat de onsteking te laat afgesteld

realcestmoi

515 km

[quote=realcestmoi]Zo te horen staat de onsteking te laat afgesteld[/quote]
Geen onzin neerzetten. Valt niets aan af te stellen. Wordt elektronisch geregeld.

Gr.

Petje57

16.825 km

[quote=Petje57][quote=realcestmoi]Zo te horen staat de onsteking te laat afgesteld[/quote]
Geen onzin neerzetten. Valt niets aan af te stellen. Wordt elektronisch geregeld.

Gr.[/quote]
Ow neem me niet kwalijk hoor dacht 95 motor dacht normale onsteking.

realcestmoi

515 km

laat eens naar je temperatuur sensor kijken mischien zit daar het probleem groet willem2

kleijn

28.030 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Vectra of stel zelf een nieuwe vraag.