Opel Zafira: Opel zafira 2002 dti start niet (ochtend)

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.0 dti

Heb een probleem met een Opel zafira 2002 dti start niet na overnachten
Moet aanduwen om te starten daarna start normaal hele dag bij gebruik maar na een lange tijd stilstaan(+- 8 uur) komt probleem weer en dan weer aanduwen of trekken en dan in tweede versnelling. Accu is nieuw net als de bougies herkent iemand dit probleem?

Geplaatst door

mboumalouf

55 km

al 12 jaar lid

Reacties

Draait de motor voldoende snel rond, tijdens zo´n eerste startpoging? Draait de startmotor wèl? Anders kun je de startmotor eens (laten) testen.


http://vimeo.com/62460600

Ralf_Jensen

20.455 km

Bougies in je diesel gaat ook slecht samen

kleijn

28.030 km

De TS zal de gloeibougies bedoelen.
Punt van aandacht zijn de retourslangen v/d brandstof. Ondanks dat deze niet (zichtbaar) lekken kunnen ze wel voor dit soort klachten zorgen. Slangen + T-stukken vervangen.

moderator

32.365 km

[quote=moderator]Punt van aandacht zijn de retourslangen v/d brandstof. Ondanks dat deze niet (zichtbaar) lekken kunnen ze wel voor dit soort klachten zorgen. Slangen + T-stukken vervangen.[/quote]
Klopt, maar TS kan niet starten. Met aanduwen loopt deze meteen. Daardoor denk ik aan de startmotor.

Ralf_Jensen

20.455 km

heeft de auto wel voldoende spaning om te starten? anders eens de dynamo afkoppelen dan" overnachten."
het kan de diodebrug van de dynamo zijn of een andere stroomlek

alfred 35

135 km

Probleem is verholpen na lang zoeken en dingen uitsluiten
Veel monteurs gingen direct naar dieselpomp maar die was ok
Uiteindelijk een monteur die eerst naar kleine dingen uitsloot voor dat hij
Naar dieselpomp keek ontdekte hij een slangetje dat kleine beetje beschadigd was
Net genoeg om me met pech te laten staan.
Dus het was valse lucht, slangetje vervangen en sindsdien (2 weken) start normaal
Iedereen bedankt

mboumaloufTopicstarter

55 km

Mooi goeie monteur ze bestaan nog

kleijn

28.030 km

Zijn meestal veertig plus, die goeie monteurs. ;-)

jethro

1.795 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Zafira of stel zelf een nieuwe vraag.