Opel Astra: probleem met Necam gasinstallatie

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

Geplaatst door

maikel81

60 km

al 21 jaar lid

Reacties

als ik boven de 55Km/h rijd dan gaat het motorstoringslampje knipperen.als ik gas loslaat of 1 bepaalde snelheid aanhoud knipperd ie niet.. dus alleen als ik snelheid maak.

wie kan mij helpen???

maikel81Topicstarter

60 km

Laat hem maar eens uitlezen bij dealer of vakgarage. Bij een brandend lampje zijn er een of meer fouten opgeslagen. Deze geven dan de richting aan waarin gezocht moet worden.

oldford

117.985 km

alleen op gas of ook op benzine ?

pieterp9094

11.560 km

Tja, da's wel goed om te weten, of die het alleen op gas doet of niet. Ik zit te denken dat de installatie een beetje te arm is afgesteld, waardoor de lambda-regeling een te arm/rijk mengsel detecteer en dit in de vorm van het storingslampje laat zien.
Dus kijken of het alleen LPG is en/of uit laten lezen.

Suc6,

Bio

biomus

3.575 km

Volgens mij kan de gasinstallatie niet afgesteld worden.

pieterp9094

11.560 km

ALs ie geregeld word, dan is er iets vuil of defect. Maar voordat dit gezegt kan worden moet je wel weten wat de computer aangeeft.

biomus

3.575 km

hij doet het alleen op gas
en wat voor storingscode hij geeft weet ik niet. maar maandag gaat ie weer naar de garage en dan zoeken hun het maar uit

maikel81Topicstarter

60 km

Ik heb je een email gestuurd met de handleiding voor het uitlezen van storingen.
laat even weten wat hier uit komt
Groeten,
kees

VG392

1.695 km

kees, zou je me die ook kunnen mailen? zodat ik deze op mijn site kan zetten?

Opeltje

41.975 km

Natuurlijk, komt eraan.

VG392

1.695 km

bedankt!

Opeltje

41.975 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.