Opel Zafira 2.0 DTL: Slaat koud niet aan.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999

Deze auto slaat koud niet/slecht aan. Een gloeibougie was stuk dus hebben we ze allemaal vernieuwd. Probleem is echter niet opgelost. Foutcodes zijn er niet.

Geplaatst door

Jansonius

6.660 km

al 25 jaar lid

Reacties

waarschijnlijk valse lucht via de retourslangetjes van de verstuivers. te controleren door vacuum te zetten op de retourslag +/- 0.4 bar mag niet wegzakken.(slangetje van de brandstofpomp losnemen)

basje

3.080 km

Vergeet ook de t stukjes niet te controleren.

Arnold689

2.215 km

En koop goede leiding, desnoods even halen bij een Opel Dealer. Gebruik geen gewone dunne brandstofslangen of vacuumleiding, hier krijg je snel weer problemen mee.

Joeri5520

215 km

Ik herken dit probleem. Nadat de motor koud is geworden, en de buiten temperatuur incl. de motor temp. beneden de 5 graden is gedaald, start de motor goed. Het voorgloeien gaat in die gevallen ook goed (lampje brand ongeveer 5 seconden)?

asimonse

115 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Zafira of stel zelf een nieuwe vraag.