👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Mijn benzinetank schijnt vervormd te zijn en daardoor ook te lekken. Het vervangen van de tank zou ongeveer 400 euro kosten volgens de garage.
Nou heb ik op Winparts gezien dat meerdere oude Astra F en Kadett dezelfde tank gebruiken (zelfde artikel code). Klopt dat? Geldt dat ook voor de Astra G?
Dus zou ik voor mijn Astra G artikelcode W3730084 (Brandstoftank Opel Astra 94- Injectie Uitvoering Niet voor Kombi/Break € 79,99) kunnen bestellen, en zeker weten dat hij past?
Alvast bedankt.
Zal ik morgen eens proberen.
Maar zou dat kunnen denk je, een tank van een Astra F die ook past op een Astra G? Want ze hebben staan dat bijv. "94-" aangeeft dat het voor bouwjaar 94 en hoger geldt... Ben daardoor wat in de war.
16 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik zou even bellen met Winparts.........
16 jaar