auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Opel Zafira: stilvallen

Bouwjaar: 2001

zafira 2001 y20dth

als de wagen op ralenti staat te draaien , valt de motor soms stil na een half uur draaien .Soms draait de motor direct , soms moet je een tijd wachten vooraleer de motor weer draait . De wagen doet het wel frequent .Starten en na een half uur ligt hij weer stil .
Defectcodes P1651 CAN ONTVANGT FOUT , P1125 KLEP LAADDRUK ONDERBREKING , P 400 EGR KLEP ONDERBREKING , P 1635 VOORGLOEISYSTEEM ONDERBREKING ;
het rare is dat deze defectcodes allemaal aanwezig zijn als de motor stilvalt .
ik heb het motorstuurapparaat reeds vervangen , maar geen resultaat .
Wie weet raad ?



Geplaatst door

opc8275 +0
badge

al 21 jaar lid

Reacties

1635 gloeibougie stuk
p1125---p0400 tekort motor olie?? vacuum lek?? luchtmassa meter??
p1651 brandstof pomp???
groetjes ceesie

ceesie1583 +0
badge

19 jaar

Ja ceesie , da weet ik ook wel !
Ik heb het ondertussen gevonden : het was een stekker die niet ineengeklikt was , net onder de grote ronde stekker achter de batterij.Daarmee kreeg ik ook de 4 foutcodes als de motor stilviel . Da was wel efkes zoeken , maar ik was er bijna zeker van dat het de mazoutpomp niet zou zijn .

opc8275 +0
badge

19 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Zafira of stel zelf een nieuwe vraag.