Opel Astra: Veel rotzooi op dashboard van Astra G

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Diesel, Motorcode: X20DTL

Hallo,

Ik ben al tijden op zoek naar een oplossing van mijn rotzooi probleem op het dasboard van mijn astra. Er komt door de ventilatieroosters erg veel stof en rotzooi op het dasboard van mijn auto. En mijn garagehouder weet het niet op te lossen. Ook heb ik alle kanalen al met een compressor doorgeblazen, maar ook dat helpt niet. Het is zelfs zo dat hele blaadjes van een boom aan de achterkant van de ventilatie roosters komt en dat ik ze met een tangetje er weer uit moet trekken. Wie weet waar dit probleem kan zitten?

Mijn dank zou erg groot zijn, want ik ben het goed beu.

Geplaatst door

colbe001

50 km

al 19 jaar lid

Reacties

stuk vitrage over de lucht inlaat spannen

CARS&MOTORS

39.205 km

Heb je er wel 'n interieurfilter inzitten ? Deze zit achter het dashbordkastje in het verwarmingshuis.
Of zit misschien er scheef in ? Wat stof zou nog kunnen maar blaadjes......???????


Gr.

Petje57

16.825 km

Ja vreemd, stof doe je weinig aan vrees ik, ik denk zelfs dat als je het koolstoffilter van Bosch gebruikt je dit probleem blijft houden, maar als je zelfs complete blaadjes door je rooster naar binnen krijgt vermoed ik dat er geen interieurfilter inzit.

Mark

pe3hmp

6.370 km

"En mijn garagehouder weet het niet op te lossen. "
goeie gargage , trouwens.

Hans4040

123.030 km

bij de eerste astra's g zat er geen roostertje in de luchtinlaat van de ventilatie ,en dan kunnen blaren en vuil gewoon tot aan de pollenfilter ; kijk eens onder de platiek van de ruitenwissers , aan de rechtse kant , daar moet een plastiek rooster zitten ;

opc8275

15.575 km

elke astra heeft een interieurfilter. ik denk dat deze er niet (goed) in zit.

Opeltje

41.975 km

Ik heb wel gemerkt dat veel garages (lees opel dealers) het te veel moeite vinden om het dashboard kastje eruit te schroeven en het interieurfilter er zo in proberen te proppen met alle gevolgen van dien.

Mark

pe3hmp

6.370 km

Er zijn in die interieurfilters ook 2 types een gewone en één met een kunstofstrip eraan misschien hebben ze de verkeerde gemonteerd.

Greetz Ed

Edster

30 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.