👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Wanneer ik s'avonds rij met de auto zie ik de het dashboardverlichting en mijn dimlichten knipperen/flikkeren. De ene meter knippert/flikkert deze harder dan de andere meter die ik rij. Als ik stil sta dan doet alle verlichting het gewoon prima.
Laatst een apk beurt gehad en gevraagt of zij er naar konden kijken maar ze konden niks ontdekken. Helemaal door gemeten.
Iemand een idee wat het kan wezen?
Niet dat ik weet. Dat zou ik dan vanmiddag even moeten uittesten.. nouja vanavond wanneer het wat donker is ;)
14 jaar
Bij stil staan en gas geven dan gaat de verlichting ook knipperen..
14 jaar
Stekkertje op dynamo kun je nog controleren. Anders grote kans dat dynamo zelf de boosdoener is.
Lijkt inderdaad op een probleem de de dynamo. Waarschijnlijk is de gelijkrichter defect, hierdoor heb je geen nette boordspanning.
Oke! Gaan we die eens vervangen.
Bedankt!
14 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.
Is het knipperen toerental afhankelijk ? Dus als je stil staat en dan gas geeft beginnen de lampen dan ook te knipperen ?
14 jaar