Hallo iedereen, ik heb een probleem met mijn achterlicht links. Het bovenste lampje brand enkel als ik rem en niet als licht. Aan het lampje ligt het dus niet. Ik zie van alle kleuren kabels aan de module zitten, weet iemand dewelke het zou zijn? Alvast bedankt!
Geplaatst door kencco , lid sinds 1 week geleden
Heb je de perfecte onderdelen nodig voor Peugeot Partner? Ontdek nu de meest uitgebreide selectie van kwalitatieve automaterialen. Eenvoudig en zeer voordelig te bestellen op kenteken. Klik hier en maak je auto weer als nieuw!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot Partner of stel zelf een nieuwe vraag.
2 Reacties
Monteur Senior, 1 week geleden
heb je toevallig een nieuw pitje(lampje) erin gezet gebeurt nogal eens dat er een verkeerdlampje wordt ingezet
JGC, 1 week geleden
Voor zover ik kan vinden is dit een 21/5W lampje. Die hebben 2 puntjes op de onderkant en ook 2 gloeidraden. De 21W gloeidraad is voor het remlicht, de 5W gloeidraad voor het achterlicht. Waarschijnlijk is een van de gloeidraden kapot.