Peugeot 306: Achterruit wisser motor geeft kuren!

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.0 I

Heren,

Gisteren na een regenachtige rit naar frankfurt (ben naar Eintracht frankfurt- VFB Stuttgart geweest = ) hield mijn achterruit wisser er opeens mee op! Net even naar gekeken bleek een zekering gesprongen te zijn. Maar lijkt het er op dat het motortje te zwak is om de wisbeweging te maken! Niet vooruit te branden!

Betekent dit dat er een ander motortje in moet of is er eventueel nog een andere oplossing?

Bijvoorbaat bedankt!

MvG

Jeroen

Geplaatst door

jeroenbreuer

1.450 km

al 20 jaar lid

Reacties

Motor of eventueel een mechaniek (indien aanwezig) zal te zwaar draaien, door roest of oxidatie op de asjes.

berendonck

11.250 km

[quote=berendonck]Motor of eventueel een mechaniek (indien aanwezig) zal te zwaar draaien, door roest of oxidatie op de asjes.[/quote]
Zit er ergens op het motortje een smeernippel?

[url=http://img519.imageshack.us/my.php?image...][img]http://img519.imageshack.us/img519/8403/...[/img][/url]

Het plaatje is van HBASE, kon zelf 123 niks zien.

[url=http://www.postimage.org/image.php?v=aVw...][img]http://www.postimage.org/aVwwYyJ.jpg[/img][/url]

Is dat zwarte in het midden een smeernippel? Kan het openschroeven maar meer ook niet!

jeroenbreuerTopicstarter

1.450 km

Dat is geen smeernippel, ze draaien meestal zwaar op de as waar de ruitenwisserarm op komt, dus vervangen.

berendonck

11.250 km

zeg niet dat het bij deze ook lukt
maar even deksel eraf vet erin
zit er roest schoonmaken
pas op dat de boel niet uit elkaar valt .
mvg willem2

kleijn

28.030 km

hehehe, heb net een spuitbus witte vaseline gehaald en de halve bus door dat gat leeg gespoten. Had toch niks te verliezen! En nu doet de motor het weer!
Weet nu tenminste dat hierdoor vet heen kan! Hoeft niet de hele motor eraf!


Dus probleem opgelost!!

jeroenbreuerTopicstarter

1.450 km

kijk een beetje lef en opgelost is het mvg willem2

kleijn

28.030 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 306 of stel zelf een nieuwe vraag.