106 XN 1.1I U9 4 versn.
Zón 3000km geleden is de koppakking vervangen, kop gevlakt en koelsysteem + kachel doorgespoeld en nieuwe koelvloeistof erin.
Toch komt er nog steeds zo nu dan bruine (olie?) substantie boven in het koelvloeistof reservoir terecht. Is dat normaal en soja hoelang kan dat duren die naweeën?
Als de koppakking is vervangen omdat deze door oververhitting is kapotgegeaan , kan er ook een scheurtje in de kop gekomen zijn .
Als dat tijdens het vlakken niet is opgemerkt en de kop gewoon teruggeplaatst is ,ligt daar waarschijnlijk het probleem.
mvg,
Hans.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 106 of stel zelf een nieuwe vraag.
Na 2 keer doorspoelen moet het wel weg zijn en als dat niet zo is heb je jammer genoeg waarschijnlijk een gescheurde kop,Waarschijnlijk onder de nokkenas.
oldtimerbuild
speed24.360 km