Peugeot 206: Geen brandstoftoevoer

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: 8HX, Motorinhoud (cc): 1400, Vermogen (kw): 50

Enkele weken geleden begon mijn 206 1.4 hdi slecht te starten. Op een gegeven moment startte hij helemaal niet meer, alleen als ik met de hand de brandstof oppompte. En inmiddels lukt het met handmatig brandstof oppompen ook niet meer.

Volgens de garage was het probleem de brandstofpomp in de tank. Ik zou die zelf gaan repararen.

Nu heb ik er via onderdelenlijn een gekocht, maar ik zie dat er helemaal geen pomp in zit maar het alleen een vlotter is. Klopt dat? Dat zou betekenen dat er een ander probleem met de brandstoftoevoer moet zijn. Wat zou dat kunnen zijn?

Geplaatst door

HK_VW

285 km

al 14 jaar lid

Reacties

Pomp en vlotter zitten samen in 1 houder...heb je wel het complete deel ontvangen?
Plaats eens een foto van wat je kreeg.

Hans4040

123.030 km

zit alleen een vlotter in. leidingset op de motor wil wel eens een lekkage hebben. met name de 2 leidingen onder het luchtfilter. zou em toch eerst eens uitlezen voor een indicatie. een systeem waarbij je handmatig de brandstof op kunt pompen zoals hier heeft in de regel geen electrische opvoerpomp.

harry4203

39.460 km

Dank! Ik heb het luchtfilter er af gehaald en er blijkt inderdaad een heel klein gaatje in de onderste leiding (verste van de voorkant van de auto) te zitten.

Nu heb ik hier echt geen ervaring mee hoe dit op te lossen. Moet ik een nieuw stuk leiding kopen of kan ik hem op één of andere manier dicht tapen? Ik heb maar een korte termijn oplossing nodig omdat hij waarschijnlijk de apk toch niet meer doorkomt. Tips?

HK_VWTopicstarter

285 km

Lek in brandstofleiding?
Dan is maar EEN oplossing voor. Vervangen!!! Met aftapen heb je binnen paar minuten weer een lek door het oplossen van tapelijm.Mogelijk ook brandgevaar!
Is het een vacuümleiding kun je proberen met aftapen.

voyager

10.225 km

Brandstofleiding bestaat uit twee complete setjes .Die jij nodig hebt kost 75 euro .
Ferry

ferdinand

16.435 km

idd. complete set vervangen. een set voor de aanvoor en als je t goed doet ook t retoursetje meepakken.

harry4203

39.460 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.