Eind juli heb ik een Peugeot Expert uit 2003 van een privépersoon gekocht. Dit is een miskoop aankoop gebleken, al met het eerste ritje bleef de auto staan. Inmiddels is de motor kapot. De motor is oververhit geraakt omdat de koelvloeistof in het motorblok is gaan lekken. De motor loopt nog wel, maar zou volgens kenners vervangen moeten worden.
Misschien kan de motor ook gevlakt worden, hoorde ik. Ik heb er zelf weinig verstand van maar wat is wijsheid?? Het is een camperauto met hefdak. Hij ziet er nog zo mooi uit!
Ik hoor graag ideeen.
Mij is verteld dat dat, met montage al gauw 3000 euro is. En dat is wel veel voor zo' n oude auto.
2 weken
De motor hoeft niet bij voorbaat afgeschreven te zijn want het kan ook een lekkende cilinderkop pakking zijn.
De cilinderkop moet er sowieso af en met wat geluk is alleen de pakking doorgeslagen, het wel zaak om de cilinderkop te laten vlakken want die kan door de hitte krom getrokken zijn.
Ga eens bij een paar garages langs voor een prijsopgave en wie weet kan de reparatie goedkoper als u er geen haast mee heeft.
2 weken
Dank voor de tip. Ik zal eens rondvragen.
2 weken
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot EXPERT 220C 2.0HDI of stel zelf een nieuwe vraag.
Of die motor echt stuk is kunnen wij zo niet beoordelen. mocht t zo zijn, kun je dan geen gebruikt motortje vinden? Deze motoren zijn normaal gesproken echt ijzersterk.
2 weken